ПРАЗНИКЪТ



На 11.02.2013г.с различни изяви на сегашни и бивши ученици отбелязахме заедно 30 години от създаване на училището!


Изява

Дела и документи

Поздрави от света, табла и спомени

Театрална постановка"Нестинари" с ръководител Веселина Врайкова

10.00

Първият ми ден в училище

изложба

кл. ръководители 1 клас

...

10.00

Дядо вади ряпа

Драматизация

В. Банова

...

10.00

Картини и книжки

изложба

А. Кирова и А. Велчева

коридор 301-304

10.00

Светът на математиката

работилница с викторина

Р. Иванова

310

10.00

Моето училище преди, сега и след 30 години

изложба

Д. Пенев и Е. Славков

коридор 401-404

10.00

Гоблени

изложба

Д. Шопска

411

10.00

Ние обичаме английския

състезание

Н. Георгиева

420

10.00

Тай чи чуан-традиционен Ян стил

демонстрация

Св. Константинов

малък физкултурен салон

10.00

Чудна библиотека

литературно четене

В. Микаелян

библиотеката

10.00

Гостува ни писателят Любомир Николов

среща-разговор с ученици 5 – 7 клас и прожекция

Ант. Стефанова

актова зала

10,30

Животът и творчеството на Толстой

изложба

кл. ръководители на 2 клас

коридор 201-204

10,30

Песни и картини от Испания

изложба и караоке

Н. Иванова

315

10,30

Моят път до 4 клас

презентация

кл.ръководители на 4 клас

406

10,30

Музикална мoзайка

викторина

Ю. Горанова

422

11.00

Приказен свят

изложба

Н.Маркова и М. Лесичка

201

Вълшебства от мъниста

Физика с усмивка

11.00

Teen world

компютърни презентации

Н. Минева, Сн. Александрова, Св. Андреева и М. Спасов

308

11.00

Занимателна география

викторина

Цв. Стоянова

409

11.00

Ние обичаме английския

workshop

М. Бояджиева

419

Олимпийска станция

11.00

Гостува ни Любен Дилов-син

среща- разговор с ученици 9 - 12 клас

Ант. Стефанова

библиотека

11.30

Занимателна химия

демонстрации

М. Ачкова

217

11.30

В чудния свят на биологията

занимателна игра

А. Запрянова

317

12.00

Слънчева инсталация

демонстрация

И. Рачев

313

12.00

Ние обичаме английския

състезание-викторина

И. Николова

412

12.00

Музиката и ние

продукция /инструментални и вокални изпълнения на настоящи и бивши ученици/

Н. Владимирова

422

Апликации

12,30

Компютърна анимация за малки

работилница

Цв. Караиванова

308

12,30

"История славянобългарска"

Драматизация

Т. Дервенска

414

12,30

Приглашаем на руский чай

Връчване на грамоти и чаепитие

Р. Петрова Т. Дункова, Н. Бранкова

методичен кабинет по руски език

Народни танци - надиграване

12,30

Историята на моето училище

изложба

Н.Мичева

фоайе библиотека

13.30

Викторина за учители

поздрав

ученическият съвет

актова зала